POLSKIE EKSKLUZYWNE KABINY CLUSI

CLUSI to marka stworzona z miłości do piękna, estetyki i komfortu. Przekazujemy na Państwa ręce katalog z ofertą kabin prysznicowych dopracowanych w najmniejszym detalu. Nowoczesne,  idealnie zaprojektowane i dokładnie przetestowane elementy takie jak np. uchwyt czy trzymacz szyby z funkcją wieszaka, dodają kabinom funkcjonalności i ciekawego wyglądu. Kształt profili starannie przemyślany i dopasowany do pozostałych elementów oraz inspirowany płynnością i harmonią został stworzony w taki sposób, aby estetycznie wspierać i uzupełniać cały design zachowując pełną funkcjonalność. Kabiny CLUSI wyznaczają wysokie standardy w swojej klasie. Oferta marki obejmuje kabiny zamknięte CLUSI MODERN oraz kabiny, które jedynie zaznaczają przestrzeń kąpielową nie ograniczając jej całkowicie, czyli ścianki prysznicowe CLUSI ELITE. 

Niczym starożytni bogowie, kabiny Clusi dumnie prezentują się w każdym łazienkowym wnętrzu i są jego niesamowitą ozdobą. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający klient, doceni ich walory estetyczne i użytkowe. 

Wysoka jakość wykończenia kabin oraz przemyślane konstrukcyjnie elementy sprawiają, że CLUSI  jest kabiną często używaną przez projektantów i architektów wnętrz w swoich projektach. 

Kabiny CLUSI zostały wyposażone w powłokę CleanGLASS dzięki czemu dłużej zachowują swoją czystość a sprzątanie jej jest dużo łatwiejsze. Powłoka hydrofobowa stwarza swojego rodzaju film wypełniając mikronierówności w szkle dzięki czemu woda spływa z niego szybciej minimalizując powstawanie osadów wapiennych z wody i kosmetyków, dzięki czemu kabina pozostaje dłużej czysta.

 

Dane adresowe:

P.H.U. METAL-HURT D. Rafińska, B. Wesołowska Sp.j.
Ul. Batorego 54
87-100 Toruń
Tel: 56 65 77 400
clusi@clusi.pl